baneris leidinys

Penktadienį (lapkričio 20 d.) Gerdžiūnų laisvalaikio salėje vyko trečioji, jau tradicine tapusi kopūstų šventė. Į ją rinkosi gerdžiūniškiai, kriūkiečiai bei Ilguvos socialinės globos namų gyventojai.

Idėja paminėti vertingą ir lietuvių pamėgtą daržovę – kopūstą  kilo vienam iš šventės organizatorių Juozui Bacevičiui-Zuzei. Šventės sumanytojas šiais metais visus dalyvius pakvietė padainuoti jo paties sukurtą dainą – himną kopūstui.

Kriūkų laisvalaikio centro darbuotoja, viena iš kopūstų šventės organizatorių Ingrida Vaitkevičienė susirinkusiems pasakojo apie kopūstų kilmę, jų naudą žmogaus organizmui. Atidūs klausytojai turėjo galimybę dalyvauti viktorinoje. Taip pat vyko dainų, eilėraščių, pasakų, sakmių ar anekdotų apie kopūstus kūrimas, jų pristatymas. I. Vaitkevičienė džiaugiasi, kad Gerdžiūnuose yra labai kūrybingų žmonių.
 
Nenuobodžiavo ir mažiausieji šventės dalyviai – vaikai. Jie net tik su visais šoko, dainavo, bet ir piešė spalvotus, pasakiškus kopūstus. Kūrybiškiausiems ir sumaniausiems dalyviams buvo įteikti prizai.

Šventės dalyviai galėjo apžiūrėti tautodailininkų Valdo Paukščio ir Eirimo Martūno darbų parodą. Susirinkusius linksmino kaimo kapela „Liocai“ iš Šakių.

Kad šventės dalyviai neliktų alkani, Ilguvos pensionato valgyklos darbuotojai visus vaišino kopūstų troškiniu.

„Manau, kad renginys pavyko, nes žmonės išėjo laimingi, linksmi, sotūs“, – įspūdžiais dalijosi I. Vaitkevičienė.

Šventės organizatoriai dėkoja pagrindinei rėmėjai – verslininkei Kristinai Jančaitienei.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos