baneris leidinys

Šakių viešoji biblioteka, svarstydama, kaip pritraukti daugiau lankytojų į biblioteką bei internetinę svetainę, kaip sužadinti norą skaityti ir domėtis knyga, inicijavo rubriką „Labas, ką skaitai“ ir kvies atsakyti žinomus rajono žmones, ką jie skaito, kokios knygos domina.

Pasak Šakių viešosios bibliotekos direktorės Kristinos Lebedžinskienės, įvairių idėjų galvoje knibžda nuolat, tad ši – viena iš jų. Rubrikoje „Labas, ką skaitai“ rajone žinomi, įvairiose srityse dirbantys žmonės kviečiami atsakyti į klausimus apie skaitomas, didžiausią įspūdį palikusias knygas ir pan. Atsakymai skelbiami internetinėje bibliotekos svetainėje bei socialiniame tinkle „Facebook“.
 
„Galbūt žmogus, skaitydamas mūsų rubrikoje, apie ką skaito kiti, kokius žanrus, autorius mėgsta, susidomės ir pats panorės atsiversti vieną ar kitą knygą. Galbūt rubriką paskaitys ir labai apsiskaitęs, bet ras dar neatrastą autorių ar knygą. Galbūt, socialiniame tinkle pamatęs anonsuojamą rubriką, užeis pirmą kartą į bibliotekos svetainę ir ras sau daugiau ką nors įdomaus. Rubriką atnaujinti planuojame maždaug kas dvi–tris savaites. Kiek iš viso bus pakalbinta žmonių, sunku pasakyti, nėra tokio plano. Idėja buvo besitęsiantis procesas, o ne terminuotas projektas. Galbūt ir skaitytojai galėtų pasiūlyti, ką galėtume pakalbinti“, – apie sumanymą pasakojo K. Lebedžinskienė.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Kotryna 2018-07-10 07:17
Super gera idėja. Skaičiau tą rubriką. Radau fb, po to ir į svetainę užėjau bibliotekos.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos