baneris leidinys

Šią vasarą Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia ne tik keliauti po gimtąjį kraštą, bet ir dalyvauti Saugomų teritorijų paso konkurse. Visus nacionalinius ir regioninius parkus apkeliavusių laukia prizas – knyga, o tų, kurie kiekviename parke nusipirks lankytojo bilietą, – kuprinė.

Keliaujant per 35 Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus reikia surinkti parkų antspaudus saugomų teritorijų pase, o visų, kurie įvykdys sąlygas, laukia prizas – knyga apie saugomas teritorijas.
 
Antspaudus bus galima užsidėti nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose (dirba ir šeštadieniais) arba prie jų įėjimo lauke įrengtose vietose. Šakių rajone apsilankysiantys Panemunių regioninio parko lankytojai antspaudo turės keltis į kitą Nemuno pusę, į Šilinės lankytojų centrą. Kelionių konkursas vyks nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 dienos, tad laiko užsukti į penkis nacionalinius ir 30 regioninių parkų tikrai pakankamai.

Pasak Panemunių regioninio parko direktoriaus Mindaugo Janušonio, Saugomų teritorijų pasą galima nemokamai pasiimti ne tik Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre Vilniuje, bet ir jų lankytojų centre Šilinėje arba atsispausdinti. Kad antspaudas būtų prieinamas žmonėms bet kuriuo paros metu, jį galima užsidėti netgi neįėjus lankytojų centro pastatą – lauke.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos