baneris leidinys

suduvos krasto seniunai
Vištytyje minint Savivaldos dieną naujais Sūduvos klubo nariais tapo ir trys rajono seniūnai (su žaliais marškinėliais): Kidulių seniūnė Renata Švelnytė, Slavikų seniūnas Valdas Dumčius ir Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius. Organizatorių nuotr.


Prieš dvi savaites seniūnai iš visos Sūduvos rinkosi į Vištyčio seniūniją paminėti Savivaldos dieną. Minėjime dalyvavo gausus būrys seniūnų iš Marijampolės apskrities, tarp jų ir mūsiškiai ilgamečiai šio klubo nariai bei trys naujokai, kurie ta pačia proga buvo priimti į klubą.
 
Į Sūduvos seniūnų klubą buvo priimti penki nauji nariai, tarp kurių ir trys iš mūsų rajono –  tai Kidulių seniūnė Renata Švelnytė, Slavikų seniūnas Valdas Dumčius ir Kudirkos Naumiesčio seniūnas Edvardas Belevičius. Dar vienai klubo prezidento kadencijai buvo išrinkta buvusi Liudvinavo seniūnė Irena Lunskienė. Taip pat išrinkta nauja valdyba, kurią sudaro penki seniūnai iš visų apskrities savivaldybių.

Tradiciškai seniūnai renginyje būva apdovanoti ir sidabrinėmis seniūno krivūlėmis. Viena iš dviejų krivūlių atiteko ir Griškabūdžio seniūnui, klubo viceprezidentui Sauliui Naumavičiui.

Sūduvos seniūnų klubas įkurtas 2003 m. spalio 10 d., todėl ir tradicinis susitikimas vyksta spalio mėnesį. Klubo veikloje dalyvauja ne tik esami seniūnai, bet ir buvę, todėl šioje šventėje buvo gausus esamų ir buvusių seniūnų būrys.

Slavikų seniūnui V. Dumčiui tai buvo ne vienintelė išvyka per pastarąsias savaites – praėjusią savaitę jis dalyvavo tris dienas trukusiuose kursuose Druskininkuose, kur sėmėsi valstybės tarnautojo, lyderiavimo žinių. Mokymuose V. Dumčius buvo vienintelis iš mūsų rajono seniūnų. Jis sako, kad mokymai pravers organizuojant darbą seniūnijoje, įtraukiant gyventojus į sprendimų priėmimų procesą. Išklausęs ne vieną žymių dėstytojų paskaitą seniūnas gavo pažymėjimą, kuris nuo šiol puošia jo darbo kabinetą seniūnijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos