baneris leidinys

Socialinės paramos skyrius įvykdė viešuosius pirkimus ir nupirko supervizijos mokymus seniūnijų socialinėms darbuotojoms. Mokymai bus organizuojami birželio – rugsėjo mėnesiais.

Planuojama, kad mokymai bus tęstiniai, vyks vieną dieną per mėnesį Plokščių mišrių socialinių paslaugų centre. Formuojamos 3 grupės iki 10 žmonių.

Supervizija – tokia konsultavimo forma, kuri leidžia į klausimą, darbinę problemą ar rūpestį pasižiūrėti individualiai ir ieškoti situacijai tinkamiausio sprendimo. Tai individuali, o ne standartinė paslauga. Supervizorius ne tik palydi sprendimų suradimo, bet ir jų įgyvendinimo link.
 
Supervizija neišvengiamai moko atsigręžti į save visuose darbiniuose santykiuose ir situacijose. Supervizijoje  nėra iš anksto numatytų temų, teorijų, standartinių programų ar metodų. Jos pagrindas – reali darbuotojo ar darbuotojų komandos darbinė patirtis, realios situacijos, probleminiai atvejai, jų aptarimas, analizė, grįžtamojo ryšio teikimas. Supervizijoje būtinai atsiremiama į save, leidžia pamatyti save kitų akimis, suprasti, kaip kitus veikia vienokie ar kitokie tavo sprendimai, veiksmai, poelgiai, ir nuspręsti, ką galėtum daryti kitaip.

Vakarų pasaulyje be supervizijos profesinė veikla sunkiai įsivaizduojama, nes tai yra bendrosios darbo kultūros dalis, savotiška darbo higiena.

Mokymai finansuojami iš valstybės tikslinių dotacijų lėšų, skirtų savivaldybėms socialinėms paslaugoms organizuoti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos