baneris leidinys

savickiene lebedzinskiene
Jau balandžio 26 d. vykusios socialdemokratų Šakių skyriaus konferencijos metu Jurgita Savickienė (kairėje) ir Kristina Lebedžinskienė atsidūrė kitoje barikadų pusėje ar tiesiog opozicijoje. K. Lebedžinskienė, paaiškėjo, nusprendė palikti partiją, J. Savickienė mano, kad einama link to, kad ir ji būtų išmesta. Šiandien jos, kaip grupės pirmininkės, likimas bus sprendžiamas grupės susirinkimo metu. D. Pavalkio nuotr.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Įtampa, trintis, nepasitikėjimas, įtarinėjimai – tokie ir panašūs apibūdinimai pastaruoju metu labiausiai tinka kalbant apie Šakių socialdemokratus. Birželio 6 d. vyko skyriaus tarybos posėdis, apie kurį rašėme, dvi dienas prieš tai buvo surengtas ir didžiausios rajone Šakių grupės susirinkimas, beje, be pačios pirmininkės Jurgitos Savickienės. Jos elgesį jau šiandien planuojama svarstyti Etikos procedūrų komisijoje. Ką ji padarė? Sako nelabai žino, tik įtaria, kad rūstybę užsitraukė išdrįsusi sukritikuoti naująjį skyriaus pirmininką.

Tai, kad įtampos skyriuje išties yra, buvo galima suprasti dar balandžio 26 d., kai buvo renkamas naujas skyriaus pirmininkas. Tuomet apsimėtyta...

(Daugiau paskaityti galite birželio 18 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos