baneris leidinys

Dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino Lietuvoje neįvyko kasmetinė „Maisto banko“ akcija, kurios metu surinkti ilgo galiojimo maisto produktai padėdavo išgyventi tūkstančiams skurstančiųjų. Reaguojant į prastėjančią situaciją ir didėjantį skurstančių skaičių buvo inicijuotas naujas „Maisto banko“ projektas, kviečiantis žmones peržiūrėti savo maisto atsargų spinteles „Kaupti mažiau dalinti. Kurioje vietoje dėsime kablelį?“

„Jeigu jūsų spintelėse užsiliko ilgo galiojimo maisto produktų, o galbūt tiesiog norite prisidėti prie „Maisto banko“ veiklos – mums jūsų pagalba svarbi kaip niekada. Nuo šiandien visą mėnesį Lietuvoje važinės kampanijos autobusiukas, kuris surinks ilgo galiojimo maisto produktus. Mūsų ambicija – su savanorių pagalba apkeliauti visą Lietuvą. Taip pat daugelyje savivaldybių stovės specialios maisto dėžės. Prašome aukoti jums patogiu būdu arba susisiekti su mumis. Kreipiuosi į visus fizinius asmenis, ūkininkus ar verslus: jeigu turite ilgo galiojimo maisto, kurį galite paaukoti, nekaupkite ir nesandėliuokite jo – paremsite tuos, kuriems to maisto reikia, kad išgyventų“, – simbolinėse kampanijos autobusiuko išlydėtuvėse kvietė „Maisto banko“ vadovas Simonas Gurevičius.
 
Gegužės 27 d. nuo 11 iki 12.30 val. Šakiuose, Kudirkos g. miesto skvere, lauks specialus šios akcijos autobusiukas, į kurį taip pat bus galima atnešti ilgiau galiojančių maisto produktų.

Pranešime spaudai akcentuojama, kad prašančių padėti vis daugėja, maisto poreikis stipriai auga, tačiau išlieka ir dideli švaistomo maisto kiekiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos