baneris leidinys

viliusio vasiliausko ekipazas
Tado Viliūšio ir Daumanto Vasiliausko ekipažas Lietuvos automobilių ralio čempionato įskaitoje laimėjo trečią vietą ir džiaugėsi patirtais įspūdžiais. Asmeninio archyvo nuotr.


Šeštadienio vakarą Zarasuose baigėsi dvi dienas trukęs finalinis Lietuvos automobilių ralio čempionato (LARČ) etapas „Rally Aukštaitija“. Baigiamosios sezono varžybos buvo dramatiškos ir permainingos, o tarp nugalėtojų – ir šakiečių ekipažas.
 
Po varžybų Tadas Viliūšis ir šturmanas Daumantas Vasiliauskas džiaugėsi.

„Mums pavyko, laimėjome trečią vietą LARČ9 įskaitoje. Tai mūsų antras finišas tokiose varžybose ir pirma taurė, jausmas superinis“, – įspūdžiais dalijosi sportininkai.

Tiesa, iššūkių būta, vienas iš jų – greičio ruožas tamsoje, nes tokiu paros metu greičio ruože šakiškiai nebuvo važiavę, tačiau susitvarkė.

„Šeštadienis prasidėjo sunkiai ir tik po kelių greičio ruožų pradėjome pagauti savo ritmą. Toliau mes kiekviename greičio ruože greitėjome ir paskutinį greičio ruožą pavyko laimėti“, – pasakojo D. Vasiliauskas.

Intrigų ralyje netrūko – viename iš greičio ruožų virto Vaidoto Žalos ir Andriaus Malnieko automobilis, o nugalėtojas nebuvo aiškus iki paskutinės minutės – varžovus teskyrė 0,1 sekundės. Visgi nugalėtojai paaiškėjo po paskutinių dešimties kilometrų – „Rally Aukštaitija“ laimėjo Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus tandemas. Lietuvos automobilių ralio čempionų titulą iškovojo ukrainiečių duetas – Valerijus Gorbanas su Sergejumi Larensu.

„Rally Aukštaitija“ varžybose iš viso startavo 96 tandemai. Dėl avarijų, gedimų ar kitų problemų lenktynių nebaigė 32 ekipažai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos