baneris leidinys

linelis
Nuotr. Klubo „Linelis“ vairas vėl patikėtas Birutai Jančaitienei, kuri sėkmingai jam vadovauja jau 17 metų. Likimo draugai sveikino  pirmininkę ir linkėjo burti visus organizacijos narius bendrai veiklai.

Kovo 15 d. Šakių ligoninės salėje vyko cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ ataskaitinis-rinkiminis susirinkimas. Ketveriems metams klubo vairas patikėtas dabartinei pirmininkei Birutai Jančaitienei.
 
Pirmininkė B. Jančaitienė supažindino klubo narius su nuveiktais darbais, pasakojo apie veiklas, kuriose klubo pirmininkei ir nariams teko dalyvauti. Pasak pirmininkės, 2016m. pradžioje klubo veikoje dalyvavo 127, o metų pabaigoje 134 sergantieji.
Iš tikrųjų klubo veikla gana plati – klubo nariai daug keliavo. Aplankyta Anykščiai, Trakai, Lietuvos Respublikos Seimas.

„Cukrinis diabetas – ne kliūtis sportuoti! Mes dalyvavome įvairiose sportinėse varžybose – Marijampolėje vykusiose respublikinėse sporto varžybose, Šakių neįgaliųjų šventėje, iš jų grįžome su medaliais ir apdovanojimais. Organizavome Pasaulinės diabeto dienos minėjimą, vykdėm net tris projektus“, – apie klubo veiklą pasakojo B. Jančaitienė.

B. Jančaitienė klubui „Linelis“ sėkmingai vadovauja jau 17 metų, todėl klubo nariai nori, kad moteris ir toliau tęstų veiklą. Ji vienbalsiai buvo išrinkta dar ketveriems metams. Ir toliau B. Jančaitienė pažadėjo rūpintis klubo nariais ir kartu spręsti sergančiųjų problemas.

Į susirinkimą atskubėjęs Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis linkėjo B. Jančaitienei nepritrūkti energijos rūpintis sergančiaisiais, kvietė visus mylėti pirmininkę, kuri jau tiek metų dalelę savęs atiduoda „Lineliui“.

Susirinkime UAB „EliLilly Lietuva“ atstovė Donalda Simonovienė kalbėjo apie klastingą ligą – cukrinį diabetą, jo komplikacijas, kaip taisyklingai injekuoti insuliną.

„Gera paciento savijauta nereiškia, kad komplikacijos nesivysto. Todėl konsultuokitės su endokrinologais“, – kalbėjo viešnia. Ji patarė visiems būti fiziškai aktyviems – pavyzdžiui, daug judėti ir vaikščioti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos