baneris leidinys

Nuo vasario 22 d. į Lietuvą atvykstantiems vežėjams bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį, ar vyksta tranzitu.

Iki šiol ekipažų ir įgulų nariams, dirbantiems tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdantiems tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, nereikėjo nei testo, nei izoliacijos.
 
Tačiau nuo šio pirmadienio izoliacija jiems bus privaloma nuo atvykimo į Lietuvą iki išvykimo iš jos teritorijos dienos, bet ne ilgiau kaip 10 dienų nuo grįžimo ar atvykimo dienos. Išimtis taikoma, kai vežėjai pristato krovinį ar atvyksta jo pasiimti, nelikdami Lietuvoje, ar vyksta tranzitu per Lietuvą.

Vežėjams atvykstant į Lietuvą nereikia turėti atlikto tyrimo dėl Covid-19 ligos ar atlikti jį atvykus. Vežėjų šeimos nariams izoliacijos reikalavimas netaikomas.

Izoliavimosi terminas vežėjams gali būti trumpinamas, kai septintą izoliavimosi dieną bus atliktas PGR tyrimas ir gautas neigiamas rezultatas. Šis tyrimas atliekamas asmens lėšomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos