baneris leidinys

Praėjusį penktadienį savo praėjusių metų veiklą pristatė Pagėgių rinktinės pasieniečiai (VSAT).

Į ataskaitinį susirinkimą Pagėgių rinktinėje atvykusiems svečiams ir rinktinės darbuotojams Sienos kontrolės skyriaus viršininkas Laimonas Pocius pristatė rinktinės darbo rezultatus ir situaciją saugomame sienos su Rusija ruože. Buvo pristatyta statistika, prisiminti svarbiausi įvykiai, laimėjimai, visuomeninė veikla, įvairių švenčių akimirkos. Susirinkimo metu visos tarnybos rezultatus bei pagrindinius rinktinės rodiklius įvertino laikinai VSAT vado pareigas einantis Antanas Montvydas. Apie VSAT finansinę padėtį bei aprūpinimą kalbėjo kiti centrinės įstaigos atstovai.
 
Siekdamas skatinti darbuotojų iniciatyvą, profesinį tobulėjimą, naujų ir nestandartinių darbo bei kasdienės veiklos sprendimų ieškojimą, jų taikymą darbe, taip pat siekdamas tobulinti visos Pagėgių rinktinės darbą keliant VSAT prestižą, Pagėgių rinktinės vadas Rimantas Timinskis apdovanojo geriausius rinktinės Štabo bei užkardų darbuotojus. Tarp jų buvo ir mūsų rajono sienas su Rusija saugančių pareigūnų: Sargybų skyriaus vyresnysis pasienietis, dirbantis Rociškių užkardoje Saulius Butkus, Sargybų skyriaus specialistas iš Šilgalių užkardos Marius Jazukevičius ir Kudirkos Naumiesčio užkardos raštvedė  Asta Morkevičienė.

Šią savaitę VSAT rinktinėse ir kituose struktūriniuose padaliniuose baigėsi renginių maratonas, kuriuose visų tarnybos padalinių pasieniečiai aptarė praėjusių metų veiklą, nagrinėjo problemas ir numatė veiklos perspektyvas 2016-iesiems.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos