baneris leidinys

Veršių kaimo gyventojui A. J. pusę metų teks dirbti viešuosius darbus atgailaujant už tai, kad sužalojo savo žmoną. Vyriškis būdamas neblaivus ją ne tik sumušė, bet ir perdūrė koją.

Birželio 18 d. kaltinamasis A. J. su žmona I. J. nuo ryto gėrė pas pažįstamus. Nukentėjusioji I. J. teisme prisipažino, kad girtavo jau tris paras. Apie 16 val. abu grįžo į namus, čia tarp sutuoktinių kilo konfliktas. Pasak nukentėjusiosios, vyras ją keikė, pargriovė ant žemės, pradėjo smūgiuoti rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas, purtė suėmęs už kaklo. Nuo smurtaujančio sutuoktinio moteris pabėgo į virtuvę. Vyras ją pasivijo. Kai I. J. pagrasino, kad iškvies policiją, pajuto karštį dešinėje kojoje. Moteris suprato, kad vyras peiliu jai dūrė į šlaunį.
 
Kaltinamasis A. J. teismui sakė, kad buvo susinervinęs ir supykęs ant žmonos, todėl griebė peilį ir dūrė sutuoktinei į koją. Vyriškis teisinosi, kad tiksliai visų įvykio aplinkybių neprisimena, nes buvo labai girtas. Šiuo metu su žmona susitaikė, dėl padarytų sužalojimų labai gailisi.

Medikai nustatė, kad nukentėjusiajai I. J. buvo padaryta durtinė akla žaizda dešinėje šlaunyje, diagnozuotas nugaros, veido, galvos sumušimas, odos nubrozdinimas kairės ausies kaušelyje.

Kaltinamojo A. J. atsakomybę lengvinančia aplinkybe teismas pripažino tai, kad A. J. neneigė padaręs nusikaltimą, sunkinanti aplinkybė, kad nusikalstamą veiką įvykdė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (2,91 promilės).

Šakių rajono apylinkės teismas liepos 20 d. baudžiamuoju įsakymu pripažino, kad A. J. padarė nesunkų nusikaltimą ir skyrė jam devynis mėnesius viešųjų darbų. Bausmę sumažinus trečdaliu, paskirta galutinė bausmė – vyrui viešuosius darbus teks dirbti šešis mėnesius. Teismas įpareigojo kaltinamąjį visuomenės labui neatlygintinai dirbti 30 valandų per mėnesį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos