baneris leidinys

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Šakių vandenys“ 2016–2021 m. investicijas, kurių bendra vertė apie 1,7 mln. eurų. Investicijos finansuojamos bendrovės, ES struktūrinių fondų, Valstybės subsidijų ir dotacijų, paskolos, Šakių rajono savivaldybės lėšomis.

VERT pranešime spaudai skelbiama, jog numatyta Šakių rajono vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra. Šakiuose bus nutiesti apie 0,36 km vandens tiekimo tinklų bei apie 1,78 km nuotekų surinkimo tinklų. Tai atlikus, bus suteikta galimybė prisijungti ne mažiau kaip 14 būstų, o nutiesus nuotekų surinkimo tinklus ‒ ne mažiau kaip 47 būstams.
 
Kudirkos Naumiestyje numatoma nutiesti apie 0,94 km vandens tiekimo tinklų – bus prisijungti ne mažiau kaip 47 būstai, ir 0,25 km nuotekų surinkimo tinklų, prie kurių galės prisijungti ne mažiau kaip 31 būstas.

Griškabūdyje bus nutiesta apie 3,84 km naujų nuotekų surinkimo tinklų, tai leis prisijungti ne mažiau kaip 82 būstams. Plokščiuose taip pat bus nutiesta apie 0,83 km vandens tiekimo tinklų ir tai leis prisijungti ne mažiau kaip 24 būstams. Apie 1,05 km nuotekų surinkimo tinklų bus restauruota Lukšiuose.

Sintautų gyvenvietėje planuojama pastatyti vandens gerinimo įrenginius, kokybės reikalavimus atitinkantis geriamasis vanduo bus tiekiamas 483 Sintautų gyvenvietės gyventojams. Taip pat numatyta pastatyti vandens gerinimo įrenginius, kurie leis kokybišką geriamąjį vandenį tiekti 673 Kidulių gyvenvietės gyventojams.

Įgyvendinus projektą, prie geriamojo vandens tinklų bus suteikta galimybė prisijungti 85 vartotojams, prie nuotekų surinkimo tinklų – 160 vartotojų, rekonstravus tinklus, Sintautų ir Kidulių gyvenvietėse vanduo atitiks higienos normos reikalavimus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos