„Tautiška giesmė“ suvienijo rajono gyventojus

himnasLiepos 6-ąją jau septintus metus viso pasaulio lietuviai Valstybės, Mindaugo karūnavimo, dieną šventė kartu giedodami šalies himną – V. Kudirkos „Tautišką giesmę“.
 
Nuotr. Nuo iniciatyvos gyvavimo pradžios šakiečiai liepos 6-ąją himną giedodavo prie V. Kudirkos paminklo, tačiau šiais metais „Tautiška giesmė“ skambėjo miesto skvere.
 
Pirmadienį „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvos organizatoriai fiksavo bent 500 taškų Lietuvoje ir arti 100 taškų pasaulyje, kuriuose tą dieną garsiai skambėjo Lietuvos himnas.

Pirmieji „Tautiškos giesmės“ kelionę aplink pasaulį  21 val. vietos laiku arba 12 val. Lietuvos laiku pradėjo lietuviai Naujoje Zelandijoje. Lietuvos himnas, visame pasaulyje giedamas 21 val. vietos laiku, aplink pasaulį keliavo iš viso 24 valandas.

Šakių krašto gyventojai taip pat neabejingi šiai iniciatyvai. Liepos 6-ąją Lietuvos himną giedoti rinkosi dauguma kraštiečių. Džiugu, jog prieš giedant himną ir po to seniūnijose gyventojai žiūrėjo filmus, dainavo dainas, vykdė įvairias akcijas, kūrė puokštes.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.