Slavikiečiai linksminosi miestelio šventėje

slavikai sventeŠiemet Slavikų miestelio šventė įvyko liepos 25 d. skvere prie laisvalaikio centro. Šventė, vykusi Šv. Onos atlaidų išvakarėse, sulaukė daug slavikiečių ir svečių. Todėl organizatoriai – Slavikų seniūnijos ir laisvalaikio centro darbuotojai bei aktyvūs bendruomenės žmonės – džiaugiasi pavykusiu renginiu.
 
Nuotr. Slavikų miestelio šventėje ir mažiesiems miestelio gyventojams netrūko pramogų, viena iš jų – muilo burbulų šou.
 
Šventę pradėjo vietiniai saviveiklininkai – Slavikų kaimo kapela. Laukdami Mamų ir dukrų kvarteto koncerto, susirinkusieji dalyvavo įvairiuose žaidimuose: grožėjosi muilo burbulų šou, išbandė rankos taiklumą, kalė vinis. Šioje rungtyje dalyvauti nepabūgo ir šventės svečias Seimo narys Mindaugas Bastys, kuris šventės metu įteikė padėką Auksei Kriščiokaitienei už aktyvų dalyvavimą Slavikų seniūnijos bendruomenės gyvenime.

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi antrus metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Tai penktas slavikiečių organizuotas renginys, kuriame skatinama saugiai elgtis kelyje. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti Slavikų pagrindinės mokyklos pradinukų piešiniais saugaus eismo tema, buvo dalijamos šviesą atspindinčios priemonės.

Šventės dalyvius aplankė ir viešnios – čeraunykės iš Tarpučių. Džiugu, kad rajono bendruomenės bendrauja, dalyvaudamos vienos kitų renginiuose, pristatydamos savo veiklą, verslą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.