Slavikiečiai linksminosi miestelio šventėje

slavikai sventeŠiemet Slavikų miestelio šventė įvyko liepos 25 d. skvere prie laisvalaikio centro. Šventė, vykusi Šv. Onos atlaidų išvakarėse, sulaukė daug slavikiečių ir svečių. Todėl organizatoriai – Slavikų seniūnijos ir laisvalaikio centro darbuotojai bei aktyvūs bendruomenės žmonės – džiaugiasi pavykusiu renginiu.
 
Nuotr. Slavikų miestelio šventėje ir mažiesiems miestelio gyventojams netrūko pramogų, viena iš jų – muilo burbulų šou.
 
Šventę pradėjo vietiniai saviveiklininkai – Slavikų kaimo kapela. Laukdami Mamų ir dukrų kvarteto koncerto, susirinkusieji dalyvavo įvairiuose žaidimuose: grožėjosi muilo burbulų šou, išbandė rankos taiklumą, kalė vinis. Šioje rungtyje dalyvauti nepabūgo ir šventės svečias Seimo narys Mindaugas Bastys, kuris šventės metu įteikė padėką Auksei Kriščiokaitienei už aktyvų dalyvavimą Slavikų seniūnijos bendruomenės gyvenime.

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras kartu su Zanavykų muziejumi antrus metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“. Tai penktas slavikiečių organizuotas renginys, kuriame skatinama saugiai elgtis kelyje. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti Slavikų pagrindinės mokyklos pradinukų piešiniais saugaus eismo tema, buvo dalijamos šviesą atspindinčios priemonės.

Šventės dalyvius aplankė ir viešnios – čeraunykės iš Tarpučių. Džiugu, kad rajono bendruomenės bendrauja, dalyvaudamos vienos kitų renginiuose, pristatydamos savo veiklą, verslą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.