Zypliuose mokėsi šokti

Liepos 29 – rugpjūčio 2 dienomis į Zyplių dvarą kvietė XII Tradicinių šokių stovykla. Ji pirmąkart vyko mūsų rajone.
 
Per penkias dienas stovykloje apsilankė apie 300 dalyvių. Buvo ir svečių iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos. Dieną stovyklos dalyviai susipažindavo su šokio tradicijomis, autentiška Sūduvos krašto šokio kultūra. Pasiklausę praktinių paskaitų, vakare jaunuoliai galėjo pritaikyti savo įgytas žinias praktikoje, nes vyko įvairaus šokio pamokos po atviru dangumi arba dvaro arklidėse. Stovykla buvo organizuojama pagal projektą „Suvalkijos (Sūduvos) etnokultūros savitumo sklaida XII-je tarptautinėje šokių vasaros stovykloje“. Projektą iniciavo ir prie jos organizavimo prisidėjo Zanavykų muziejus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.