Beatričės vasaras įkaitino Martynas Levickis

levickis sakiaiSekmadienio vakarą sausakimšoje Šakių evangelikų liuteronų bažnyčioje festivalį „Beatričės vasaros“ kaitino pasaulinio garso žvaigždė - akordeonininkas Martynas Levickis su styginių kvarteto “SinChronic” muzikantais. Charizmatiškasis atlikėjas, panašu, abejingo nepaliko nė vieno klausytojo.
 
Nuotr. Charizmatiškasis Martynas Levickis su styginių kvarteto „SinChronic” muzikantais koncertavo sausakimšoje Šakių evangelikų liuteronų bažnyčioje.
 
Kaskart vis įspūdingesnius koncertus kraštiečiams organizuojanti festivalio iniciatorė Šakių rajono savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Julė Kasparevičienė sako: šalies muzikantai nori sugrįžti ir koncertuoti Šakiuose.

Sužavėjo talentas

Mūsų kraštietės lakštingalos Beatričės Grincevičiūtės vardą garsinantis jau penktasis festivalis šakiečiams dovanoja vis įspūdingesnius profesionalios muzikos koncertus. Į ketvirtąjį šios vasaros festivalio koncertą atvyko garsusis akordeonininkas M. Levickis su styginių kvartetu “SinChronic”: Giedrė Žarėnaitė (smuikas), Simas Tankevičius (smuikas), Mintautas Kriščiūnas (altas), Ignė Pikalavičiūtė (violončelė). Talentingi jauni muzikantai atliko 11 pasaulinio garso klasikos bei populiariosios muzikos kūrinių.

Rodos, kiekviena kūno ląstele muziką jaučiantis ir žiūrovams ją įtaigiai perduodantis M. Levickis užbūrė gausiai susirinkusią publiką. M.Levickis pasidžiaugė galėdamas koncertuoti mažame miestelyje. „Labai gera atvykti į mažą miestelį. Dažnai tenka koncertuoti didžiuosiuose miestuose. Matyt,kad mažuose miesteliuose tokia muzika irgi reikalinga. Galbūt net labiau”,- sveikindamas visus susirinkusius kalbėjo nuolat besišypsantis M.Levickis. Savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja A. J. Kasparevičienė patikino, kad muzikantas pažadėjo kitąmet vėl atvykti į Šakius.

Festivalis įsivažiavo

A. J. Kasparevičienėpasidžiaugė, kad nemažai Lietuvos atlikėjų žino festivalį. ,,Per penkerius metus su skirtingais atlikėjais surengtas 41 koncertas paskleidė gerą žinią apie festivalį ‚,Beatričės vasaros”. Atlikėjai, kurie jau dalyvavo mūsų festivalyje, nori čia grįžti. Jiems patinka mūsų publika ir siūlomos koncertų vietos”, - kalbėjo vedėja. Ji viliasi, kad pradėti darbai tęsis ir ateityje.

Beje, paskutinis V-ojo festivalio koncertas rugpjūčio 23 dieną vyks Gelgaudiškio dvare. Koncertuos anksti žuvusio poeto Vaidoto Daunio dukros.
 
Giedrė Merčaitienė

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.