Debiutavo Panovių lėlių teatras

leliu teatrasPrieš pat Naujuosius metus, kalėdinio karnavalo metu, Kudirkos Naumiesčio kultūros centro salėje startavo ir džiugių emocijų  žiūrovams dovanojo Panovių laisvalaikio salės lėlių teatras.

Nuotr. Panovių laisvalaikio salės lėlių teatre – kol kas tik keturi artistai.

Jo vadovė ir režisierė Rūta Bučinskaitė kartu su trimis 5–8 klasių vaikais pristatė spektaklį pagal Kosto Kubilinsko pasaką „Veršelis – kanapių ryšelis“.
 
Panovių laisvalaikio salės lėlių teatro vadovė R. Bučinskaitė sako, kad šis pasirodymas buvo jų teatro debiutas. Idėja sukurti tokį teatrą kilo pačiai vadovei, nes norėjo sugalvoti prasmingą veiklą, kurioje galėtų dalyvauti vyresniųjų klasių moksleiviai. Nusprendusi įkurti lėlių teatrą, pirmiausia vadovė pradėjo gaminti lėles. Tai jai atnešė ne ką menkesnį malonumą negu pati teatro idėja. Prie sceninių dekoracijų kūrimo prisidėjo ir tame teatre vaidinantys vaikai.

Kudirkos Naumiestyje vykęs kalėdinis karnavalas buvo ne vienintelė naujai gimusio lėlių teatro pasirodymo vieta – žiūrams šis spektaklis buvo parodytas Panovių laisvalaikio salėje bei Barzdų kultūros namuose.

Anot pačios vadovės, džiugu, kad visų trijų pasirodymų metu spektaklis susilaukė daug emocijų iš pačių mažiausiųjų žiūrovų, kurie linksmai reagavo, kai spektaklio herojams sekėsi, ir jaudinosi, kai nesisekė. Ateityje R. Bučinskaitė žada dovanoti dar ne vieną pasirodymą mūsų rajono gyventojams – ketina vykti su naujuoju teatru ten, kur tik bus pakviesti. Iki pavasario savo repertuaro keisti neketina, o ateities planų režisierė neatskleidžia, tik sako norinti į šią smagią veiklą įtraukti dar daugiau paauglių.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.