„Mozaikos“ rankose – sidabras

Kovo 11–13 dienomis Lenkijoje (Gdanske ir Sopote) vyko V tarptautinis chorų festivalis. Koncertai vyko įvairiose šių miestų bažnyčiose, o kovo 12 d. Gdansko universitete vyko chorų konkursas, kuriame dalyvavo įvairūs chorai iš Lietuvos, Rusijos, Danijos, Estijos, Latvijos, Švedijos, Japonijos, Lenkijos ir kt.

Skirtingose kategorijose Lietuvai atstovavo 2 chorai – Alytaus miesto mišrus kamerinis choras „Varsa“ (vadovas Vidas Simanauskas) bei Sintautų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Mozaika“ (vadovas Deividas Kerevičius). Pirmą kartą „Mozaika“ dalyvavo konkurse ne kaip vokalinis ansamblis, o kaip choras – kamerinių chorų kategorijoje ir, surinkęs 88.00 balo, papildė savo laimėjimų kolekciją sidabro diplomu.
 
„Mozaika“ konkursui parengė tokius kūrinius: Giovanni Pierluigi da Palestrina „Adoramus te, Christe“, Piotro Jańczako Kyrie, Linos Kairytės „Turėja liepa“ ir Ryčio Mažulio „Canon solus“.

Gegužės mėnesį „Mozaikai“ bus įteiktas geriausių metų mėgėjų meno kolektyvų ir vadovų apdovanojimas „Aukso paukštė“ kaip „Geriausiam vokaliniui ansambliui 2015“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.