Cirko artistės pasirodymas sužavėjo projekto teisėjus

cirkas auguste
Augustė Ižganaitytė pasirodymą taurėje pirmą kartą pristatė dar 2019-aisiais, o dabar džiaugiasi turėjusi progą jį atlikti ir televizijos eteryje. V. Černiausko nuotr.

Šakių cirko mokyklos auklėtinių pasirodymai nuolat stebina žiūrovus, o štai sekmadienį nustebino ir TV projekto „Lietuvos talentai“ teisėjus.
 
Cirko artistė Augustė Ižganaitytė pristatė numerį vandens taurėje ir visus sužavėjo savo šou. Išskirtinis pasirodymas sulaukė trijų „taip“, tačiau Augustė sako dar nežinanti, ar bus atrinkta į kitą etapą.

„Tai, ką jūs parodėte, yra unikalu. Į šį pasirodymą buvo gera žiūrėti“, – kalbėjo vienas iš komisijos narių Justinas Jankevičius. „Ačiū jums už pasaką“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

Tik geriausiais žodžiais savo mokinę apibūdina ir Cirko mokyklos vadovė Itana Januševičienė, nors teigia, kad Augustė gali dar daugiau, nei parodė. Nors Augustė jau studentė, bet cirko meno neapleidžia, o šį numerį taurėje A. Ižganaitytė pirmą kartą pristatė dar 2019-aisiais per festivalį „4 stichijos“.

Paklausta apie pasirodymą „Lietuvos talentuose“ mergina sako, kad labai džiaugiasi turėjusi progą dalyvauti projekte, nors patys filmavimai buvo gana varginantys.

„Jie prasidėjo ryte, o aš buvau pati paskutinė, repetuoti per visą dieną nieko negalėjau, nes nebuvo galimybės – visą laiką šilo vanduo ir mano taurė stovėjo prie scenos. Tai kol kiti repetavo, aš vaikščiojau aplinkui ir stebėjau kitų pasirodymus“, – pasakojo Augustė.

Užtat laidai pasirodžius eteryje ji sulaukė daug palaikančių žinučių tiek iš pažįstamų, tiek iš svetimų žmonių.

„Dėl to esu be galo laiminga, kad galiu daryti tai, kas man patinka, ir kiti tai įvertina ir palaiko“, – sako cirko artistė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.