Televizijos scenoje pasirodys rajono dainorėliai

duetas urte kajus
Vieni iš žiūrovų palaikymo besitikinčių – Urtės Glikaitės ir Kajaus Jesevičiaus duetas. Asmeninio archyvo nuotr.

Lietuvoje kas antri metai vyksta tradicinis ir abejingų nepaliekantis vaikų ir jaunimo konkursas „Dainų dainelė“, kuriame šį sekmadienį pasirodys ir mūsų rajono atstovai.
 
Kaip sako muzikos mokytoja Ingira Jakienė, dainuoti Motinos dienos proga – jautri ir didžiulė dvasinė dovana. Laimė nusišypsojo geriausiems rajono dainininkams: Mėtai Kazarian (mokyt. Ramunė Valaitienė), Urtei Glikaitei ir Kajui Jesevičiui (mokyt. I. Jakienė), Ugnei Kažemėkaitytei (mokyt. Edita Legotienė).

Visi šie vaikai dainuoti mokosi ne pirmus metus. Patekti į televiziją pavyksta ne atsitiktinai – tai nuoseklus, kantrybės ir atsidavimo reikalaujantis darbas. Žinoma, pripažįsta I. Jakienė, pirmiausiai tai ir talentas.  

Štai „Varpo“ mokyklos duetas Urtė ir Kajus dalyvauja ir kituose respublikiniuose konkursuose, filmuojasi klipuose, aktyviai koncertuoja. Už nuolatinį palaikymą jie dėkingi savo tėvams, mokytojai, mokyklai.

Šiame TV konkurse bus skelbiamas balsavimas, tad dalyviai labai tikisi kraštiečių žiūrovų palaikymo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.