Išrinkti jaunimo renginio „Nominuok 2011“ nominantai

jaunimo_posedis2Gruodžio 1 dieną Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus darbo kabinete vyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jame buvo išrinkti jaunimo renginio „Nominuok 2011“ nugalėtojai, kurie oficialiai bus pagerbti gruodžio 16 dieną vyksiančioje konferencijoje.   

Nuotr. Ketvirtadienį posėdžiavo Jaunimo reikalų taryba, kuri svarstė renginio „Nominuok 2011“ nominacijų galimus kandidatus.  

Ketvirtadienį posėdžiavo jaunimo reikalų taryba, vadovaujama vicemerės Rimos Rauktienės. Posėdžio metu daugiausiai dėmesio buvo skirta renginio „Nominuok 2011“ nominacijų aptarimui ir jų paskelbimui. Jau ketvirtus metus organizuojama apdovanojimų šventė „Nominuok 2011“ šiemet nesulaukė didelio siūlančiųjų skaičiaus. Tačiau ir dėl keleto pasiūlytų kandidatų komisijai teko pasukti galvas.

Nominacija „Jaunimo lyderis“ šiemet bus įteikta Šakių rajono apskritojo stalo pirmininkei griškabūdietei Mildai Kuraitei. Nominacija „Metų indėlis“ atiteks tarybos nariui Martinui Eimučiui. „Jaunimo iniciatyvos“ nominaciją šiemet nuspręsta skirti Kriūkų jaunimui. Rajono jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ ir Šakių rajono moksleivių tarybos praėjusią vasarą pirmą kartą organizuotas renginys „Susitikime vakare“ gaus nominaciją „Jaunimo renginys“. Šių metų nominacija „Jaunimo partneris“ bus įteikta Gelgaudiškio  kultūros centrui. Nominacija „Jaunimo organizacija“ skiriama Šakių rajono moksleivių tarybai. Visi nugalėtojai bus apdovanoti 250 litų piniginėmis premijomis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar domitės savo krašto istorija?

klausimelis 04 15Zenonas iš Ritinių:

Esu gimęs ir augęs netoli Gelgaudiškio, tai mačiau kaip keitėsi dvaras. Džiaugiuosi, kad dabar jis naujai suremontuotas. Apie paskelbtus Paprūsės metus nesu girdėjęs. Spaudą skaitau ir naudojuosi internetu, tai dabar paskaitysiu ir daugiau pasidomėsiu. Kad buvo Prūsija, kur dabar Kaliningrado sritis, girdėjau. 

klausimelis 04 15 2

Genovaitė iš Šakių:

Manau, nepakankamai. Turėtume daugiau skaityti literatūros. Apie Šakius žinau, kad čia gyveno daug žydų. Apie juos pasakojo mano mama. Atsimenu sovietmetį, o apie Paprūsės metus negirdėjau. Manau, jauni žmonės geriau žino savo krašto istoriją, to mokosi mokykloje.

europos pulsas350px

nuoma350px 
 
 BY GPM 350px
 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.