Iš festivalio namo grįžo su reikšmingais apdovanojimais

cirkas_sypsenaDar pavasarį Šakių kultūros centro cirko studijos „Šypsena“ artistai Rūta Kiverytė ir Juras Pratusevičius Kalingrade iškovojo kelialapį į juoko ir estrados festivalio „Maskva - Tranzit – Maskva“ 2012 finalą. Prie Juodosios jūros vykusiame festivalyje mūsiškiai iškovojo solidžius apdovanojimus.

Nuotr. Festivalyje Lietuvai atstovavę cirko studijos „Šypsena“ (vadovas R. Januševičius) artistai R. Kiverytė ir J. Pratusevičius iškovojo garbingas prizines vietas.  

Dar kovo mėnesį ketvirtą kartą Kaliningrade organizuotame atvirame juoko ir estrados festivalyje „Maskva - Tranzit - Maskva“ tarp 70 įvairaus žanro atlikėjų ir atskirų kolektyvų pasirodė Šakių kultūros centro cirko studijos „Šypsena“ artistai Juras Pratusevičius ir Rūta Kiverytė. Jie cirko žanro artistų grupėje iškovojo prizines vietas. Abiem šakiečiams buvo įteikti vardiniai kvietimai į baigiamąjį šio festivalio uždarymo konkursą, kuris rugpjūčio 22 – 24 dienomis vyko Rusijos kurortiniame Gelendžiko miestelyje, prie Juodosios jūros. „Vis dėlto nuvažiavome pasirodyti baigiamajame festivalyje. Nusprendėme, jog čia tas pat būtų, kad laimėjus pusfinalį, atsisakytume dalyvauti finale“, - teigė cirko vadovas Raimondas Januševičius. Festivalyje pasirodė pusfinalių pirmųjų dviejų vietų laimėtojai. Tarpusavyje varžėsi aštuoni cirko žanro artistai. Šakiečių pasirodymai sužavėjo visko mačiusius profesionalius Rusijos artistus. Cirko žanre trečiąją vietą laimėjo gyvačiukė R. Kiverytė. Vienaračio dviračio mynikas J. Pratusevičius iškovojo garbingą pirmąją vietą. Jam buvo įteiktas 500 eurų prizas. Ne tik Šakiams, bet ir Lietuvai atstovavę mūsiškiai festivalyje stovėjo ant aukščiausio pjedestalo. Dalyvių pasirodymus vertino profesionalūs Rusijos artistai Klara Novikova, broliai Aleksandras ir Valerijus Panamarenkos, Natalija Palinova, Josifas Kobzonas. Cirko vadovas dėkoja jų išvyką rėmusiai Šakių kultūros centro administracijai bei tarybos nariui Kęstučiui Smirnovui.
 
„Draugo“ inf.

Nuo rugsėjo 12d. trečiadieniais naujų narių priėmimas! Berniukus ir mergaites kviečia lankyti cirko užsiėmimus. Grupėje 5 - 7 metų,  nuo 18 iki 19 val. Grupėje 8 - 18 metų,  nuo 16 iki 18 val. Turėti su savimi sportinę aprangą. Laukiame Jūsų  Nepriklausomybės g. 8 Šakiuose. Tel. 8-699 59230

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.