Žurnalistai domėjosi rajono dvarais

zurnalistai_dvarasAntradienį rajone lankėsi grupė šalies žurnalistų ir redaktorių. Jie aplankė Zyplių ir Gelgaudiškio dvarus, domėjosi, kaip vyksta šių dvarų atstatymo darbai, su kokiomis problemomis susiduria projektų įgyvendintojai.

Šią pažintinę kelionę organizavo VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra, kurios tikslas buvo parodyti žiniasklaidos atstovams agentūros administruojamus, o projektų vykdytojų įgyvendinamus projektus ES struktūrinių fondų lėšų parama. Svečius lydėjo rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas, Kultūros ir turizmo skyriaus specialistė Aurelija Papievienė. Apie Zyplių dvarą pasakojo Lukšių seniūnas Vidas Cikana, su Gelgaudiškio dvaru svečius supažindino miestelio bendruomenės centro pirmininkas Edgaras Pilypaitis.   

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.