Tarptautinę muzikos dieną paminėjo gitarų skambesiu

Minint Tarptautinę muzikos dieną, kuri pasaulyje pradėta minėti kompozitoriaus Dmitrijaus Šostakovičiaus iniciatyva, Sintautų kultūros centre surengtas tradicinis Muzikos vakaras, į kurį buvo pakviestas Šakių gitaristų klubo vadovas Arūnas Danielius.
 
Muzikos vakaras prasidėjo simbolinio smuiko rakto – žvakės uždegimu ir eilėmis. „Muzika – tai ko tu niekada nepasakysi žodžiais... Muzika – tai kelias į kiekvieno žmogaus sielą... Muzika – tai visas pasaulis... Muzika – tai, be ko aš gyventi negaliu... Jei kartą atvėrei duris į muzikos pasaulį – niekada jų neuždaryk...“ Šie žodžiai visus renginio dalyvius privertė susimąstyti. Abejingų nebuvo. Nors ne kiekvienas gali suprasti šių žodžių prasmę, tačiau tik mylintis muziką ir savo gyvenimo be jos neįsivaizduojantis žmogus gali pasakyti, kas yra muzika.

Šakių gitaristų klubo vadovas Muzikos vakarą suvirpino gitarų skambesiu. Jis atliko keletą kūrinių ir savo pasirodymą baigė daina „Paukščiai“, kuriai eiles  parašė šviesios atminties maestro Vytautas Kernagis. Pirmoji atlikėja Sigita Duobaitė pristatė grupės Scorpios „Rock you like a hurricane“ kūrinį. Kadangi muzikos vakaras buvo skirtas ne tik muzikai, bet ir eilėms, kūrybai, todėl skaitovė Aldona Lenartavičienė deklamavo eiles: „Iš širdies į širdį“, „Tėvų palaima amžina“, „Taip mane mokė“, „Toks gyvenimas“, skirtas muzikai bei gyvenimo pamąstymams. Šiame muzikos paminėjime pasirodė seserys Ieva ir Sigita Duobaitės. Ieva atliko dvi dainas: JAV atlikėjos Anastacios „I‘m outta love“ ir grupės „Foster the People“ „Pumped up kicks“ kūrinius, o Sigita jai pritarė gitara.

Renginiui baigiantis, debiutavo jauniausios vakaro atlikėjos Raminta Šuopytė ir Silvija Adomavičiūtė su daina „O mes vaikai“. Nors mergaitės buvo nedrąsios, tačiau joms viskas dar ateityje. Atsidėkodami kultūros centro darbuotojai, vakaro svečiui ir dalyviams įteikė padėkas bei simbolines atminimo dovanėles.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.