„Čirpokas“ – kapelų varžytuvių nugalėtoja

cirpokasLapkričio 9 dieną iš ankstyvo ryto Šakių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama Inos Jurgilienės, išskubėjo į Širvintas. Čia jau 23 kartą vyko regioninių kaimo kapelų varžytuvės „Kaimynėli, būki svečias“, kuriose susirungė trylika kapelų iš Vilniaus, Panevėžio, Trakų Vokės, Šalčininkų, Jonavos, Ukmergės, Rokiškio, Širvintų rajonų.
 
Nuotr. V. Juozapaitis, įteikdamas apdovanojimą, „Čirpoką“ pavadino profesionaliausia liaudiškos muzikos kapela.
 
Vertinimo komisijos pirmininkas – kompozitorius Vytautas Juozapaitis ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėja Vita Majerienė, Lietuvos liaudies kultūros centro folkloro poskyrio vyriausiasis specialistas Arūnas Lunys, Širvintų meno mokyklos direktorius Gintaras Pauliukonis, mokytoja metodininkė Aldona Pažusytė  ilgai svarstę, kas geriausi, paskelbė kantriai laukiantiems žiūrovams ir dalyviams rezultatus.  Nors daugelis kolegų po pasirodymo sveikino mūsiškius dėkodami už gerą skambesį ir kultūrą, tačiau pačio aukščiausio įvertinimo niekas nesitikėjo – „Čirpokas“ tapo varžytuvių nugalėtoju.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.