„Čirpokas“ – kapelų varžytuvių nugalėtoja

cirpokasLapkričio 9 dieną iš ankstyvo ryto Šakių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela, vadovaujama Inos Jurgilienės, išskubėjo į Širvintas. Čia jau 23 kartą vyko regioninių kaimo kapelų varžytuvės „Kaimynėli, būki svečias“, kuriose susirungė trylika kapelų iš Vilniaus, Panevėžio, Trakų Vokės, Šalčininkų, Jonavos, Ukmergės, Rokiškio, Širvintų rajonų.
 
Nuotr. V. Juozapaitis, įteikdamas apdovanojimą, „Čirpoką“ pavadino profesionaliausia liaudiškos muzikos kapela.
 
Vertinimo komisijos pirmininkas – kompozitorius Vytautas Juozapaitis ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėja Vita Majerienė, Lietuvos liaudies kultūros centro folkloro poskyrio vyriausiasis specialistas Arūnas Lunys, Širvintų meno mokyklos direktorius Gintaras Pauliukonis, mokytoja metodininkė Aldona Pažusytė  ilgai svarstę, kas geriausi, paskelbė kantriai laukiantiems žiūrovams ir dalyviams rezultatus.  Nors daugelis kolegų po pasirodymo sveikino mūsiškius dėkodami už gerą skambesį ir kultūrą, tačiau pačio aukščiausio įvertinimo niekas nesitikėjo – „Čirpokas“ tapo varžytuvių nugalėtoju.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.