Kelias į Voverius bus išasfaltuotas

kelias voveriaiVoverių kaimo gyventojai ir jų svečiai netrukus važiuos moderniu 6 metrų pločio asfaltuotu keliu, kuris ves tik iki šio kaimo ribos.
 
Nuotr. Kelias į Voverius šiuo metu yra intensyviai tvarkomas - iki metų pabaigos čia žadama užkloti asfalto dangą.
 
Keturių su trupučiu kilometrų paprastą lauko kelią, kuris eina nuo kelio Šakiai–Jurbarkas iki susikirtimo Kregždančiai–Voveriai–Bunikiai rausia ekskavatoriai, nes šis kelias bus  asfaltuotas – bus įvykdytas jau seniai  voveriškiams duotas pažadas. Lietuvos automobilių kelių direkcija šį kelio ruožą į savo planus jau buvo įtraukusi kurį laiką, tačiau lėšų kelio darbams vykdyti vis neatsirasdavo. Tačiau nuo rugsėjo vidurio minėtoje atkarpoje vyksta intensyvūs  darbai, kuriuos atlieka UAB „Alkesta“. Pirmiausia šioje kelio atkarpoje bus pastatyta nauja trasa, įrengta žemės sankasa, šalčiui atsparus žemės sluoksnis ir kiti darbai, kurių pabaigoje kelias bus padengtas asfalto danga. Planuojama, jeigu leis orai, darbus baigti dar šiais metais.

Šiuo metu šiuo kelio ruožu niekas negali naudotis, nes juo gali pravažiuoti tik sunkiasvorės mašinos, kurios veža gruntą. Didžiausia problema kyla mažiesiems kaimo gyventojams – moksleiviams, nes dabar į jų kaimą negali atvykti  mokyklinis autobusiukas. Todėl vaikai pastaruoju metu šią kelio atkarpą turi keliauti pėsčiomis.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.