Teršiam be sąžinės graužaties?

siukslesKuo daugiau kalbame apie šiukšlinimo žalą, atrodo, kad žmonės ima elgtis priešingai ir nepaiso jokių normų.
 
Nuotr. Vaizdas netoli Šventaduobės, nemaloniai nustebinęs rajono savivaldybės narį Tautvydą Šukį.
 
Plokštietis, rajono savivaldybės tarybos narys Tautvydas Šukys socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtame Plokščių bendruomenės puslapyje pasidalijo ne itin malonia žinia.

„Vakar, deja, buvau labai nemaloniai šokiruotas...“ – rašo T. Šukys. – „Tiesa sakant, nelabai būčiau patikėjęs, kad Plokščiuose yra nemylinčių savo gražiosios gyvenvietės, galinčių taip necivilizuotai elgtis...“

Pasirodo, tarybos narį nemaloniai nustebino vaizdas maždaug 200 m į pietryčius nuo Šventaduobės.  

 Tarybos narys apgailestauja, kad Plokščių miestelio ar netoliese gyvenantys žmonės šiukšles išmeta, kur papuola, negalvodami, kokią daro žalą gražiai tvarkomam miesteliui, ir ragina tuos, kurie šiukšlino, „būti geranoriškus ir jas atsiimti“, mat baudos už aplinkos taršą nemažos.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.