Paramą gaus daugiau nepasiturinčiųjų

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad birželio 12d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) į rajono sandėlį planuojama pristatyti paramą maisto produktais ir higienos priemonėmis.

Pranešama, kad trečiojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks ekologiško rapsų aliejaus, greitai paruošiamos košės su vaisiais arba uogomis, kiaulienos konservų, konservuotų raudonųjų pupelių, makaronų, plikytų ryžių, vištienos konservų, muilo bei skalbimo miltelių.
 
Paramą maisto produktais gaus 3142 asmenys, 113 asmenų daugiau nei 2023 m. balandžio mėnesį.

Parama seniūnijose bus dalinama nuo birželio 15 d. iki birželio 28 d.

Paramą gali gauti šeima (asmuo), kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 VRP dydžio (235,50 Eur), išimties atvejais – 2,5 VRP (392,50 Eur).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.