Paramą gaus daugiau nepasiturinčiųjų

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad birželio 12d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) į rajono sandėlį planuojama pristatyti paramą maisto produktais ir higienos priemonėmis.

Pranešama, kad trečiojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks ekologiško rapsų aliejaus, greitai paruošiamos košės su vaisiais arba uogomis, kiaulienos konservų, konservuotų raudonųjų pupelių, makaronų, plikytų ryžių, vištienos konservų, muilo bei skalbimo miltelių.
 
Paramą maisto produktais gaus 3142 asmenys, 113 asmenų daugiau nei 2023 m. balandžio mėnesį.

Parama seniūnijose bus dalinama nuo birželio 15 d. iki birželio 28 d.

Paramą gali gauti šeima (asmuo), kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 VRP dydžio (235,50 Eur), išimties atvejais – 2,5 VRP (392,50 Eur).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.