Paramą gaus daugiau nepasiturinčiųjų

Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad birželio 12d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) į rajono sandėlį planuojama pristatyti paramą maisto produktais ir higienos priemonėmis.

Pranešama, kad trečiojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks ekologiško rapsų aliejaus, greitai paruošiamos košės su vaisiais arba uogomis, kiaulienos konservų, konservuotų raudonųjų pupelių, makaronų, plikytų ryžių, vištienos konservų, muilo bei skalbimo miltelių.
 
Paramą maisto produktais gaus 3142 asmenys, 113 asmenų daugiau nei 2023 m. balandžio mėnesį.

Parama seniūnijose bus dalinama nuo birželio 15 d. iki birželio 28 d.

Paramą gali gauti šeima (asmuo), kai bendrai gyvenančių asmenų pajamos vienam nariui (arba vienam gyvenančiam asmeniui) neviršija 1,5 VRP dydžio (235,50 Eur), išimties atvejais – 2,5 VRP (392,50 Eur).

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.