Birželis – santuokų mėnuo

Civilinės metrikacijos skyriaus duomenimis, birželio mėnesį registruoti 22 rajone ir tik 5 užsienyje gimę kūdikiai. Deja, kaip ir ankstesniais mėnesiais, didesnis buvo mirčių skaičius. Rajone mirė 38 žmonės.

Iš rajone gimusių 22 naujagimių – 13 berniukų ir 9 mergaitės. Šeši kūdikiai gimė Šakiuose, penki Griškabūdyje, keturi Šakių seniūnijoje. Du kūdikiai išvydo pasaulį Lukšiuose ir po vieną naujagimį – Gelgaudiškyje, Kriūkuose, Plokščiuose, Sintautuose ir Žvirgždaičiuose. Nei vieno kūdikio negimė Barzduose, Kiduliuose, Kudirkos Naumiestyje, Lekėčiuose ir Slavikuose. Per praėjusį mėnesį penkiems vaikams pripažinta tėvystė.

Mirštamumas rajone žymiai didesnis. Birželio mėnesį Anapilin iškeliavo 38 žmonės.Net 19 žmonių neteko Šakiai, po tris – Kiduliai, Sintautai, Sudargas ir Šakių seniūnija. Po du  žmones neteko Kurdirkos Naumiestis, Lekėčiai ir Lukšiai. Vienas gyventojas mirė Plokščių seniūnijoje.

Lyginant du praėjusius mėnesius, šis mėnesis išsiskyrė santuokų skaičiumi. Net 24 poros įregistravo savo santuoką, o aštuonios ją nutraukė.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.