Išklausė lekėtiškių problemas

rinkeviciusLekėčiai – trečioji rajono tarybos nario Edmundo Rinkevičiaus aplankyta vieta. Į susitikimą su juo atėjo tik keturios šio krašto gyventojos. Tačiau jos nestokojo pastabų viešumon keldamos šio krašto žmones kamuojančias problemas.

Nuotr. Susitikime su E. Rinkevičiumi Lekėčių krašto moterys drąsiai kėlė seniūnijos problemas.

Kaip sako tarybos narys E. Rinkevičius, net ir vienas į susitikimą atėjęs žmogus yra labai svarbus. Todėl jis džiaugėsi Lekėčiuose su juo atėjusiomis susitikti keturiomis šio krašto moterimis. Iškart po pietų prasidėjęs susitikimas tęsėsi gerokai ilgiau nei dvi valandas. Temų diskusijoms čia nestigo.

Dar kartą kalbėta apie Lekėčių seniūnijos Sirvydų kaime, UAB „Saerimner“ priklausančioje kiaulių fermų teritorijoje planuojamą statyti naują biojėgainę. Apie galimą poveikį aplinkai, kalbėjo projektą kuruojantys UAB „COWI Lietuva“ Aplinkos skyriaus vadovė Dana Bagdonavičienė ir Paulius Babrauskas. Jie įrodinėjo būsimų biojėgainių naudą.

Aptarti ir Lekėčių vandens kokybės, vaistinės, vaikų darželio klausimai. Nemažai diskutuota ir apie vietos gyventojų aktyvumo stoką.  

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.