Tarybos nariai prašo skubiai remontuoti probleminį kelio į Kauną ruožą

Lapkričio mėnesio posėdyje rajono savivaldybės taryba priėmė protokolinį sprendimą – kreipimąsi į šalies premjerą ir iš mūsų krašto kilusius Seimo narius bei kitus atsakingus asmenis dėl kelio Kaunas – Zapyškis – Šakiai 6, 930 km atkarpos, priklausančios mūsų savivaldybei, rekonstrukcijos.
 
Nuo 1989 iki 2010 metų kelio ruože Kaunas – Zapyškis – Šakiai suremontuota 21,9 km atkarpa, tačiau didelį rūpestį kelia likusi neremontuota 6, 930 km kelio dalis. Šiame ruože kelio plotis yra vos 5,5 – 6 metrai su smarkiai ištrupėjusiais  gerokai sulopytos dangos kraštais.  VĮ „Marijampolės regiono keliai“ duomenimis eismas šiame kelyje yra labai intensyvus – 2012 metais minėtu keliu per parą pravažiavo 2 484 automobiliai. Dėl tokio intensyvaus judėjimo greitai išsimuša kelkraščiai, kelias  tampa pavojingas eismo dalyviams. 2011 – 2012 metais šiame ruože įvyko trys įskaitinės avarijos, kurių metu sužaloti trys žmonės. Kelininkų pastebėjimu, kelkraščio suformavimui dažnai tenka siųsti autogreiderį, o tokia paslauga - papildomos ir didelės išlaidos.

Kreipimesi į premjerą Algirdą Butkevičių, susisiekimo ministrą Rimantą Sinkevičių, Seimo narius Mindaugą Bastį, Rimantą Grumčių, Bronių Paužą, Oną Valiukevičiūtę, Arvydą Vidžiūną, Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktorių Skirmantą Skrinskų ir VĮ „Marijampolės regiono keliai“ direktorių Juozą Litviną teigiama, kad minėtas kelio ruožas mūsų rajono savivaldybei labai svarbus, nes tai vienintelis kelias susisiekti su Kaunu, Vilniumi ir kitais miestais. Todėl šį kelio ruožą būtina nedelsiant remontuoti, kad būtų užtikrintas saugus eismas ir neįvyktų didesnių nelaimių, kad būtų mažiau gadinamos transporto priemonės. Tarybos nariai prašo kuo skubiau rasti lėšų kelio Kaunas – Zapyškis – Šakiai 6, 930 km atkarpos remontui, jau seniai įtrauktam į VĮ „Marijampolės regiono keliai“ planus.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.