Brolis su sese pergales skynė Latvijoje

jokubas paulina
Sėkmė čempionate lydėjo tiek Pauliną, tiek Jokūbą Smirnovus. „Audros“ nuotr.

Rugsėjo 9 d. Latvijoje vyko atvirasis Jiu-jitsu čempionatas ,,AJP TOUR LATVIA NATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023-GI-NO-GI“, kuriame dalyvavo sportininkai iš 24 pasaulio šalių, iš viso 36 komandos, per 400 sportininkų.
 
Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo du sportininkai: Jokūbas ir Paulina Smirnovai. Sportininkai pirmą kartą dalyvavo kaimynų latvių organizuotame čempionate ir pademonstravo išties puikius rezultatus. Jokūbas disciplinoje Gi (su kimono) po įnirtingų kovų iškovojo antrąją vietą. Paulina stebino savo vikrumu ir disciplinose Gi (su kimono) bei No-Gi (be kimono) iškovojo pirmąsias vietas. Abu sportininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.