Brolis su sese pergales skynė Latvijoje

jokubas paulina
Sėkmė čempionate lydėjo tiek Pauliną, tiek Jokūbą Smirnovus. „Audros“ nuotr.

Rugsėjo 9 d. Latvijoje vyko atvirasis Jiu-jitsu čempionatas ,,AJP TOUR LATVIA NATIONAL JIU-JITSU CHAMPIONSHIP 2023-GI-NO-GI“, kuriame dalyvavo sportininkai iš 24 pasaulio šalių, iš viso 36 komandos, per 400 sportininkų.
 
Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo du sportininkai: Jokūbas ir Paulina Smirnovai. Sportininkai pirmą kartą dalyvavo kaimynų latvių organizuotame čempionate ir pademonstravo išties puikius rezultatus. Jokūbas disciplinoje Gi (su kimono) po įnirtingų kovų iškovojo antrąją vietą. Paulina stebino savo vikrumu ir disciplinose Gi (su kimono) bei No-Gi (be kimono) iškovojo pirmąsias vietas. Abu sportininkai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.