Pasaulio čempionais tapo ir Šakių garbę ginantys krepšininkai

auksas vdu kreps
VDU ketveriukė, žaidžianti ir Šakių „Vytis-VDU“ ekipoje, triumfavo Katare vykusiame pasaulio universitetų 3x3 čempionate. Organizatorių nuotr.


Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai sekmadienio vakarą tapo pasaulio universitetų 3x3 krepšinio čempionato nugalėtojais.
 
VDU komandos žaidėjai Augustinas Mikštas, Gabrielius Čelka, Eimantas Žilius ir Nojus Lebskas Katare per apdovanojimų ceremoniją kilo ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio ir aukštai iškėlė mūsų šalies vėliavą. Beje, šie krepšininkai žaidžia ir „Vytis-VDU“ gretose.

Šių metų pasaulio čempionate dalyvavo 24 komandos – po 12 vyrų ir 12 moterų.

VDU ekipa grupių etape neturėjo didelių sunkumų – A grupės turnyrinėje lentelėje užėmė pirmąją vietą, įveikę Austrijos „Monash“ universiteto studentus (22:4) ir Ganos „Cape Coast“ universiteto atstovus (21:12).

VDU krepšininkai kelialapį į pasaulio universitetų 3x3 krepšinio čempionatą iškovojo šių metų liepą, kai triumfavo Debreceno mieste vykusiame Europos universitetų 3x3 krepšinio čempionate.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.