Jėgas išbandė štangos spaudimo varžybose

stanga nbkr
Varžybose itin sėkmingai pasirodė „Fortūnos“ sportininkai (iš kairės) Nojus Matukynas, Viltė Bakšinskaitė ir Kernius Martinaitis, kurių pasiekimais džiaugėsi ir treneris Rimantas Simokaitis. Sporto klubo „Fortūna“ nuotr.

Lapkričio 13 d. Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriuje vyko atviros Šakių rajono moksleivių štangos spaudimo varžybos, kuriose varžėsi sportininkai iš Marijampolės profesinio rengimo centro (PRC), Kudirkos Naumiesčio skyriaus bei sporto klubo „Fortūna“.
 
Savo svorio kategorijose pirmąsias vietas užėmė sporto klubo „Fortūna sportininkai Viltė Bakšinskaitė, Kernius Martinaitis, Nojus Matukynas, Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai Deimantė Diržiūtė, Gabrielė Mickevičiūtė, Žygimantas Stankevičius, Donatas Pikalavičius, Armantas Pėža, Marijampolės PRC moksleivis Gintaras Krapavičius.

Antras vietas savo svorio kategorijose iškovojo Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai Gabija Krikštolaitytė, Daiva Kumetytė, Irmantas Kaušius, Eimutis Pikalavičius, Lukas Rasimas, Karolis Butkus, Juozas Matulis bei Marijampolės PRC moksleiviai Viktorija Tamošiūnaitė ir Rasvydas Asijavičius.

Trečias vietas savo svorio kategorijose laimėjo Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai Ugnė Maumevičiūtė, Aleksandras Siniakovas, Mykolas Pikalavičius, Lukas Januševičius, Modestas Pėža.

Absoliučia nugalėtoja tarp merginų tapo V. Bakšinskaitė, o tarp vaikinų – N. Matukynas. Abu sportininkai atstovavo Šakių sporto klubui „Fortūna“ (treneris Rimantas Simokaitis).

Komandinėje įskaitose pirmą vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio skyriaus moksleiviai, antros vietos taurę išsivežė „Fortūnos“ sportininkai, o trečioji vieta atiteko Marijampolės PRC.

Renginį organizavo Šakių sporto klubas „Ošimas“ (vadovas Vytautas Smirnovas) kartu su profesinio centro Kudirkos Naumiesčio skyriumi.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.