Išlipo už rajono ribų

Pagrindinę „Trys su puse vožtuvo“ taurę iškovojo šakietis Paulius Mikelaitis (centre), greičiausiai įveikęs trasą ir neužsidirbęs baudos taškų. Z1ne Designs nuotr.

Praėjusį šeštadienį kraštiečių komanda „Trys su puse vožtuvo“ pirmą kartą organizavo varžybas už rajono ribų – Lietuvos automobilių sporto mekoje vadinamame Nemuno žiede, tiksliau aikštelėje, kur vykstant įvairiems čempionatams būna dalyvių parkas. Į varžybas susirinko 33 dalyviai, išdalinti 65 startiniai numeriai.

Dalyviai jėgas išbandė septyniose skirtingose klasėse. JAUNIMO klasėje tarp penkių dalyvių geriausiai sekėsi lukšiečiui Justui Žukauskui su „Mitsubishi Colt“, antras liko šakietis Majus Braškys su „BMW e46“, trečias – Arnas Jakas iš Šiaulių su „Renault Clio“.

AWD (visi varantys ratai) susirungė keturi dalyviai. Pirmą vietą iškovojo jurbarkietis Ligitas Kordušas, vairavęs „Audi A4“, antrą vietą užėmė lukšietis Giedrius Bakas su „Audi TT“, trečias – taip pat lukšietis Donatas Jančaitis irgi su „Audi TT“.

Z1ne Designs nuotr.

RWD (galiniai varantys ratai) tarp devynių dalyvių prizines vietas pasidalijo kraštiečiai. Geriausiai sekėsi Tomui Kažemėkaičiui su „BMW e46“, antras – Paulius Mikelaitis su „Toyota MR2“, trečias – Vilmantas Karalius su „BMW 325i“.

FWD (priekiniai varantys ratai) jėgas išbandė16 dalyvių. Pirmą vietą užėmė kaunietis Lukas Gordonas su „Honda Civic“, antras – lukšietis J. Žukauskas, trečias – jau minėtas šiaulietis A. Jakas.

HISTORY ir MOTERŲ klasėje prizines vietas susišlavė svečiai, o LAISVOJE klasėje tarp 20 dalyvių nepralenkiami buvo mūsiškiai. Čia geriausiai sekėsi J. Žukauskui, antrą vietą laimėjo P. Mikelaitis, trečias – T. Kažemėkaitis.

Kaip praneša „Trys su puse vožtuvo“ atstovas Gytis Matusevičius, varžybų pabaigoje vyko TOP 10 greičiausiųjų dalyvių kova – dalyviai turėjo vienintelį bandymą įveikti trasą kuo greičiau ir neprisidaryti baudos sekundžių už nuverstus kuolelius. Greičiausiai trasą įveikė ir jokių baudų neužsidirbo šakietis P. Mikelaitis su „Toyota MR2“, jam ir atiteko pagrindinė „Trys su puse vožtuvo“ komandos taurė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.