Varžėsi rajono mokyklų plaukikai

Organizatorių nuotr.

Kovo 21 d. Šakių baseine vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių plaukimo varžybos, kuriose dalyvavo plaukikai iš Lukšių Vinco Grybo ir Šakių „Žiburio“ gimnazijų, Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio ir Sintautų pagrindinių mokyklų. Dalyviai varžėsi 25 m ir 50 m plaukimo laisvu stiliumi distancijose.

Tarp 1–4 kl. mergaičių pirmą vietą laimėjo Gytė Kudirkaitė, antra – Viltė Damijonaitytė, trečia – Milita Ramelytė. Tarp berniukų geriausiai pasirodė Adomas Mockus. Antrą vietą užėmė Jonas Laugalys, trečią – Ugnius Zalieckas.
Tarp 5–8 kl. mergaičių pirmą vietą iškovojo Liepa Milerytė. Antra atplaukė Vasarė Balaišytė, trečia – Viktorija Laukaitytė. Tarp berniukų pirmas atplaukė Jokūbas Martinaitis, antras – Jonas Viliūšis, trečias – Patrikas Kupstaitis.
Tarp 9–12 kl. merginų triumfavo Akvilė Laukaitytė. Antrą vietą laimėjo Urtė Jasevičiūtė, trečią – Gabija Statkutė. Tarp vaikinų pirmas buvo Justas Mikulionis, antras – Rokas Kavaliauskas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.