Jėgas išbandė čempionate Kaune

„Audros“ sportininkai iš čempionato grįžo ne tuščiomis, bet pasipuošę medaliais ir prizines vietas pelnę ne vienoje kategorijoje. „Audros“ nuotr.

Kovo 23 d. Kaune vyko AJP Tour Lietuvos nacionalinis Jiu-Jitsu čempionatas 2024 Gi/NoGi „Kaunas Open“, kuriame sporto klubui „Audra“ atstovavo aštuoni sportininkai, o iš viso rungėsi apie 400 dalyvių iš 26 sporto klubų, 15-os valstybių.

Disciplinoje Gi (su kimono) pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose iškovojo šie „Audros“ sportininkai: Jokūbas Smirnovas (iki 30 kg), Emilis Šimoliūnas (iki 50 kg), Mantas Jasevičius (iki 62 kg). Antrąsias vietas užėmė Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg), Danielius Onusaitis (iki 62 kg), Evaldas Patašius (iki 55 kg) ir Mantas Gudiškis (iki 85 kg). Saulius Švilpa šįkart liko penktoje vietoje. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąją vietą iškovojo Emilis Šimoliūnas (iki 46 kg), o Paulina Smirnovaitė (iki 40 kg) – trečiąją.

Sportininkus čempionatui paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Jau balandžio 13 d. Šakiuose vyks Šakių rajono atviras moksleivių dziudo čempionatas, skirtas sporto klubo „Audra“ 25-erių metų jubiliejui paminėti.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.