Dalyvavo gimtojo miesto miniatiūrų konkurse

Iki spalio 26 d. Vilniuje vyko respublikinė švietimo ministrės Audronės Pitrėnienės globojama mokytojų ir mokinių darbų paroda-konkursas ,,Gimtasis miestas miniatiūrose”. Savo kraštą pristatė dvi lukšietės.
 
Konkursinėje parodoje buvo eksponuojami dviejų Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivių –  Urtės Rūgytės (8 kl.) ir Gintarės Armonavičiūtės (1ag kl.) – miniatiūros. Moksleivės ir jų mokytoja Jūratė Žalnorienė spalio 13 d. vyko į LR Seimo II rūmuose vykusią parodos atidarymo ceremoniją. U. Rūgytei įteiktas padėkos raštas už dalyvavimą, o G. Armonavičiūtė tapo parodos laureate.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.