Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mažuosius aplankė aplinkos ministras

treciokas klaseje„Žaliadienio“ dienos proga rajone viešėję Aplinkos ministerijos atstovai apsilankė Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje. Čia susitiko su mažiausiais, kuriems ministras įteikė po dovanėlę – gamtos pažinimo sąsiuvinį.
 
Nuotr. Mokytojos Daivos Moleikaitienės antrokus aplankę aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas (viduryje) ir viceministras Algirdas Genevičius įteikė dovanų.
 
Ir vėl Lukšių Vinco Grybo gimnazija sulaukė garbingų svečių. Šįkart mokykloje lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, viceministras Algirdas Genevičius, Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis bei ministro patarėja viešųjų ryšių klausimais Simona Liaudanskytė. Trumpai į mokyklą užsukę svečiai, lydimi gimnazijos direktorės Nijolės Šapolienės, aplankę pradinukus paliko dovanų: kiekvienam vaikui įteikė po du informacinius sąsiuvinius – apie miško žvėris ir apie medžius.  Trečiokus lankęs puikiai nusiteikęs ministras juokavo: „Jūs lyg mano giminaičiai.“

Pasak Aplinkos ministerijos atstovės Olgos Važnevičienės, ministro dovanotuose sąsiuviniuose mokiniai ras įdomios informacijos ir patarimų, kaip, pavyzdžiui, pažinti medžius iš jų vaisių, išmoks suskaičiuoti, kiek medžiui metų, sužinos, kas yra boružės namas ir kam jis reikalingas. Per Lietuvą „Žaliadienio“ proga bus išdalinta 10 tūkst. sąsiuvinių.

Gimnazijos direktorės kabinete prie arbatos puodelio svečiai daug diskutavo apie aplinkosaugą, apie kaimo ir miesto gyvenimo skirtumus. K. Trečiokas patikino, kad jo vadovaujama ministerija inicijuoja bendradarbiavimą su Švietimo ministerija, kad kuo daugiau mokomųjų dalykų turėtų temų apie aplinkosaugą.
 
„Draugo“ inf.   

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.