Premijuos gerai besimokiusius

Šakių rajono savivaldybės administracija šiemet ketina premijuoti devynis abiturientus.

Premijos bus skiriamos už geriausiais įvertinimais išlaikytus valstybinus brandos egzaminus bei atestatus su pagyrimu. Šiemet numatyta kiekvienam abiturientui įteikti po 150 eurų. Visa numatomų premijų suma sudaro 1350 eurų.

Daugiausiai premijų numatyta skirti „Žiburio“ gimnazijos moksleiviams – iš viso ketinama apdovanoti šešis šios mokyklos auklėtinius. Tai Augustė Rinkevičiūtė, Lukas Liudžius, Ieva Daniliauskaitė, Rokas Balčiūnas, Liudas Demikis, Greta Kuncaitytė. Premijuoti norima ir du Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazistus: Ugnę Belevičiūtę ir Jorūnę Jokimaitytę. 150 eurų ketinama skirti ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos abiturientui Juliui Stanevičiui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.