Mokytojai nusipelnė premijų?

Kiekvienais metais geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai gauna savivaldybės premijas. Kai kurie tarybos nariai susimąstė, ar tokių premijų neturėtų gauti ir abiturientų mokytojai.

„Visada prašau, siūlau ir akcentuoju, kad premijos būtų skiriamos ne tik abiturientams, bet ir šimtukus gavusių mokinių mokytojams“, – teigė Violeta Simonavičienė.
 
Tačiau buvo ir tokių minčių, kad ne visada šimtukas yra pagrindinio ir paskutinio mokytojo nuopelnas. Pavyzdžiui, meras garsiai svarstė: gal didžiausias nuopelnas buvo ne paskutinius metus mokiusio mokytojo, o korepetitoriaus, gal įdirbis buvo padarytas žemesnėse klasėse, o mokytojai keitėsi.

„Manau, jei tai daryti, reikia labai gerų kriterijų, kad nesupykdytume kitų mokytojų“, – sakė J. Bertašius, siūlęs prisidėti norintiems ir pabandyti parengti tvarką.

Aušrelė Pukinskienė svarstė, kad ir mokiniams skiriamos premijos turėtų būti diferencijuojamos. Pasak jos, abiturientas už vieną dalyką gauna šimtuką, kito egzamino įvertinimas – 20 balų, o bendras vidurkis siekia apie 50 balų. Tokiems abiturientams, jos nuomone, premijos turėtų būti mažesnės.

Šiais metais devyni geriausiai egzaminus išlaikę ir atestatus su pagyrimu gavę rajono abiturientai gavo po 150 eurų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.