Kartu sportavo 160 darželinukų

darzeliai sportuoja
Visų rajono ikimokyklinių įstaigų 5–7-erių metų vaikai ir jų auklėtojos drauge sportavo šešiose judriose estafetėse ir žaidimuose.  D. Pavalkio nuotr.


Ketvirtadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras organizavo tradicine tapusią ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto šventę „Sportuokime kartu“. Į ją susirinko gausus būrys 5–7-erių metų vaikų ir jų auklėtojų iš visų rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų.
 
Vaikai dalyvavo šešiose judriosiose estafetėse ir žaidimuose: vikrumo, kamuoliukų pernešimo, kamuolių įvairovės estafetėse bei „Pėdučių-delniukų“, „Badmintono“, „Olimpinių žiedų“ žaidimuose. Šiuo renginiu buvo siekiama, kad kuo daugiau vaikų patirtų judėjimo džiaugsmą ir pozityvias emocijas sportuodami drauge su savo auklėtojomis. Vaikai ne tik smagiai pajudėjo, bet ir buvo apdovanoti medaliais. Žaidimus jiems padėjo išmokti Šakių „Varpo“ mokyklos šeštų klasių mokinės savanorės su fizinio ugdymo mokytoja Rasa Matusiene.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.