Neteisėtas važinėjimas ant ledo

Užšalus vandens telkiniams, pačiuožinėti ant tvenkinių skubama ne tik su pačiūžomis, bet ir automobiliais.

Praėjusį savaitgalį Šakių rajono aplinkos apsaugos agentūra gavo pranešimų, kad važinėjama automobiliais ant Voverių ir Lukšių tvenkinių.

Vos tik pamatę artėjantį tarnybinį automobilį, tokių atrakcijų mėgėjai  dažniausiai „išsilaksto“, tačiau žvejai pasakoja, kad  pasivažinėjimai ant ledo vyksta visą savaitgalį tiek automobiliais, tiek keturračiais motociklais.

Už neteisėtą važinėjimą ledu gresia administracinė atsakomybė – bauda iki 144 eurų.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.