Kriminalai (2016-01-12)

Sumušė
Sausio 7 d. apie 11 val. į Šakių ligoninę buvo pristatytas Slavikų seniūnijos Žiūrių kaimo gyventojas (40 m.). Pirminiais duomenimis, sausio 4 d. apie 22 val. vyras Slavikų kaime buvo sumuštas nepažįstamų asmenų.

Pavogė
Sausio 9 d. Gelgaudiškio miestelio gyventoja (20 m.) pranešė policijai, kad apie 22 val. automobilių stovėjimo aikštelėje prie parduotuvės „Maxima“, esančios Šakiuose, pavogtas jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas LG-D605. Nuostolis 200 eurų.

Dingo
Sausio 10 d. apie 16 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (16 m.). Paauglys yra juodų trumpų plaukų, apie 1,78 m ūgio. Buvo apsirengęs juoda striuke, juodomis sportinėmis kelnėmis, juodais bateliais. Šiuo metu jo buvimo vieta nėra žinoma.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.