Kriminalai (2016-01-12)

Sumušė
Sausio 7 d. apie 11 val. į Šakių ligoninę buvo pristatytas Slavikų seniūnijos Žiūrių kaimo gyventojas (40 m.). Pirminiais duomenimis, sausio 4 d. apie 22 val. vyras Slavikų kaime buvo sumuštas nepažįstamų asmenų.

Pavogė
Sausio 9 d. Gelgaudiškio miestelio gyventoja (20 m.) pranešė policijai, kad apie 22 val. automobilių stovėjimo aikštelėje prie parduotuvės „Maxima“, esančios Šakiuose, pavogtas jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas LG-D605. Nuostolis 200 eurų.

Dingo
Sausio 10 d. apie 16 val. iš Šakių vaikų globos namų išėjo ir iki šiol negrįžo globotinis (16 m.). Paauglys yra juodų trumpų plaukų, apie 1,78 m ūgio. Buvo apsirengęs juoda striuke, juodomis sportinėmis kelnėmis, juodais bateliais. Šiuo metu jo buvimo vieta nėra žinoma.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.