Konferencijoje atskleidė sėkmingo verslo paslaptis

gelbudasGiedrė MERČAITIENĖ

Septinti metai iš eilės rajone minima Verslo diena. Šįkart Zanavykų muziejuje lapkričio 13 d. gausiai sugužėję verslininkai pranoko renginio organizatorių lūkesčius. Rajono verslo bendruomenės iškilmingame renginyje pagerbti sėkmingiausi vietos verslininkai. Konferencijos pranešėjai atsakė į klausimus, ko reikia sėkmingam verslui.

Nuotr. Mokslininkas Modestas Gelbūdas sako, jog, norint sukurti ir plėtoti sėkmingą verslą, reikia vadovautis danų patirtimi.

Pagerbė verslininkus

Verslininkai savo profesinę dieną mini antrąjį lapkričio penktadienį. Rajone Verslo dieną organizuojančio Šakių verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienėpasidžiaugė gausiai susirinkusiais svečiais. Verslininkus sveikinęs Seimo narys Mindaugas Bastys perdavė LR Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus pasirašytą padėkos raštą verslininkui...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.