Konferencijoje atskleidė sėkmingo verslo paslaptis

gelbudasGiedrė MERČAITIENĖ

Septinti metai iš eilės rajone minima Verslo diena. Šįkart Zanavykų muziejuje lapkričio 13 d. gausiai sugužėję verslininkai pranoko renginio organizatorių lūkesčius. Rajono verslo bendruomenės iškilmingame renginyje pagerbti sėkmingiausi vietos verslininkai. Konferencijos pranešėjai atsakė į klausimus, ko reikia sėkmingam verslui.

Nuotr. Mokslininkas Modestas Gelbūdas sako, jog, norint sukurti ir plėtoti sėkmingą verslą, reikia vadovautis danų patirtimi.

Pagerbė verslininkus

Verslininkai savo profesinę dieną mini antrąjį lapkričio penktadienį. Rajone Verslo dieną organizuojančio Šakių verslo informacijos centro direktorė Daiva Palukaitienėpasidžiaugė gausiai susirinkusiais svečiais. Verslininkus sveikinęs Seimo narys Mindaugas Bastys perdavė LR Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus pasirašytą padėkos raštą verslininkui...

(Daugiau paskaityti galite lapkričio 17 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.