Šakiečiai šoko į renginių organizavimo verslą

impressGiedrė MERČAITIENĖ
 
Atsinaujinusi „Impress“ komanda plečia savo veiklą ir deda pajėgas į privačių renginių organizavimą. Šiame versle įminti pirmieji žingsniai parodė, kad balius mėgstantys lietuviai atviri naujovėms.   
 
Nuotr. „Impress“ komandos senbuvis Saulius Kasparevičius (dešinėje), radęs bendraminčių, ėmėsi naujos veiklos – renginių organizavimo.   
 
Buriasi komanda
 
Vieno iš „Impress“ įkūrėjų Sauliaus Kasparevičiaus pažintis su šakiečiu Mariumi Pavalkiu davė idėją imtis naujos veiklos – privačių renginių organizavimo.

„Anksčiau į vakarėlius buvau kviečiamas kaip didžėjas. Nesureikšminau šios veiklos, nes tai buvo mano hobis. Vasarą susipažinau su Mariumi jo ir bendraminčių organizuoto naktinio krepšinyje renginyje Šakiuose. Pamačiau, kad Marius yra geras renginio vedėjas. Kišenėje neieško žodžio. Todėl sutarėme pabandyti organizuoti privačius renginiu po „Impress“ vardu“, – pasakojo S. Kasparevičius.

Klientų pageidavimu prie Sauliaus ir Mariaus sudaryto branduolio gali prisijungti fotografai, kiti didžėjai bei balsingoji Vismantė Vasaitytė.

„Kolektyve dirba šeši žmonės. Kadangi ši veikla yra labai nauja, kolektyvas dar formuojamas. Orientuojamės į privačių renginių organizavimą, formuojame komandą. Ieškome klientų kitų metų vestuvių, krikštynų sezonui“, – sakė S. Kasparevičius. Naujai susibūrusi komanda pirmą kartą debiutavo draugų vestuvėse. Čia kaip vedėjas debiutavo M. Pavalkis.

„Draugų vestuvės buvo pirma rimta, atsakinga šventė. Joms pirmą kartą paruošėme scenarijų. Dabar galime pasidžiaugti, kad viskas pavyko puikiai. Sėkmė įkvėpė imtis šios veiklos rimčiau“, – teigė S. Kasparevičius. Netrukus po vestuvių komanda iš pažįstamų gavo užsakymą surengti krikštynas, porą jubiliejų.  

Keičiasi tradicijos

Iš šiemet jau nuriedėjusio vestuvių traukinio galima pastebėti tendenciją, kad tuoktuves organizuojantys žmonės vis dažniau atsisako tradicinių vestuvių muzikantų. Vietoj jų renkasi vedėjo ir didžėjaus paslaugas.

„Dauguma atsisako senų tradicinių jaunųjų sutiktuvių, pulko ir piršlių, dažniausiai lieka tik liudininkai ir svečiai. Vieni daro 20–30 žmonių vestuves, kiti kelia netradicines, tačiau vis dar dideles  50–70 žmonių vestuves. Tendencija tokia, kad senosios tradicinės vestuvės palaipsniui nyksta, kartu ir tradiciniai muzikantai“, – pastebėjo S. Kasparevičius.

Smalsu pasiteirauti, kaipgi naujoves priima vyresnės kartos švenčių dalyviai.

„Kiek teko matyti įvairaus amžiaus publikos, niekas nesistebėjo, sutiko palankiai ir liko patenkinti. Didžėjai privačiame renginyje groja tai, ko reikia gerai šventei, smagiems šokiams. Žmonės gali išgirsti įvairaus stiliaus kūrinius, visų laikų hitus. Vakaro muzika nebūna vienos garsų gamos, o muzikantai groja klavišiniais visą vakarą ir muzikos skambesys nelabai skiriasi, tik dainos žodžiai”, – pastebėjo S. Kasparevičiaus.

„Impress“ komandos vedami renginiai, pasak S. Kasparevičiaus, nuo tradicinių muzikantų vedamų renginių išsiskiria šiuolaikiškumu.  

„Grojame šiuolaikinę, populiariąją muziką. Dainų fonoteka labai gausi. Todėl galime išpildyti visus kliento pageidavimus. Muzika derinama su kiekvienu klientu asmeniškai, grojaraštį gali sudaryti pats užsakovas. Taip pat ir scenarijų – viską deriname su užsakovu, pats renginio vedimas šiuolaikiškesnis, modernesnis. Nėra tradicinių pulko žaidimų ar su piršliu susijusių žaidimų ir užduočių, jokių jaunosios grobimų...“ – sakė S. Kasparevičius.

Kaune renginių organizavimo įmonę įkūrusi „Impress“ komanda kol kas daugiausia užsakymų gauna iš kauniečių.

„Kraštiečiai kol kas neparodo susidomėjimo. Matyt, rajono gyventojai linkę senoviškiau daryti vestuves su muzikantais. Galbūt galvoja, kad mus samdyti bus labai brangu. Apskritai miesto žmonės dažniau laužo tradicijas, jie atviri naujovėms“, – kalbėjo S. Kasparevičius. Pastebima, jog asmeninėms šventėms daugiausia išlaidauja gimtinėn pašvęsti grįžę tėvynainiai.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.