Apdovanojo tris rajono ūkius

pavalkiaiLapkričio 6 d. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis”, pagerbti respublikinio konkurso „Metų ūkis” nugalėtojai. Iš 410 Lietuvos ūkių buvo išrinktas 121 laimėtojas, tarp jų ir trys mūsų rajono ūkiai.
 
Nuotr. Trečios vietos mūsų rajono „Metų ūkio“ nugalėtojai – mišraus ūkio savininkai Daiva ir Regimantas Pavalkiai.
 
Pirmos vietos laimėtoju iš mūsų rajono ūkių šiais metais tapo Albinos ir Antano Blockių augalininkystės ūkis iš Bizierių kaimo. Blockių šeima valdo apie pusantro tūkstančio hektarų žemės ir per apdovanojimų ceremoniją jų ūkis buvo įvardintas kaip vienas moderniausių ir labiausiai pažengusių ūkių šalyje.

Antroje vietoje liko ūkininkai iš Gustainiškių kaimo. Tai Romos ir Raimundo Masevičių augalininkystės ūkis, kuriame dirbama apie 500 ha.

Trečioje vietoje –  mišraus ūkio savininkas Regimantas Pavalkis iš Lepšių kaimo.

Penktadienį į Kauną susirinkusių žemdirbių – konkurso nugalėtojų pasveikinti atvyko premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronius Ropė, Žemės ūkio ministerijos, Konsultavimo tarnybos, savivaldybių, kitų įstaigų vadovai, tarp jų ir mūsų rajono meras Juozas Bertašius bei kiti rajono žemės ūkio specialistai. Rajono vadovas džiaugėsi, kad du – Blockių ir Masevičių ūkiai – buvo viešai pagirti kaip pažangiausi ir perspektyviausi ūkiai visoje šalyje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.