Apdovanojo tris rajono ūkius

pavalkiaiLapkričio 6 d. Kaune, kultūros ir sporto centre „Girstutis”, pagerbti respublikinio konkurso „Metų ūkis” nugalėtojai. Iš 410 Lietuvos ūkių buvo išrinktas 121 laimėtojas, tarp jų ir trys mūsų rajono ūkiai.
 
Nuotr. Trečios vietos mūsų rajono „Metų ūkio“ nugalėtojai – mišraus ūkio savininkai Daiva ir Regimantas Pavalkiai.
 
Pirmos vietos laimėtoju iš mūsų rajono ūkių šiais metais tapo Albinos ir Antano Blockių augalininkystės ūkis iš Bizierių kaimo. Blockių šeima valdo apie pusantro tūkstančio hektarų žemės ir per apdovanojimų ceremoniją jų ūkis buvo įvardintas kaip vienas moderniausių ir labiausiai pažengusių ūkių šalyje.

Antroje vietoje liko ūkininkai iš Gustainiškių kaimo. Tai Romos ir Raimundo Masevičių augalininkystės ūkis, kuriame dirbama apie 500 ha.

Trečioje vietoje –  mišraus ūkio savininkas Regimantas Pavalkis iš Lepšių kaimo.

Penktadienį į Kauną susirinkusių žemdirbių – konkurso nugalėtojų pasveikinti atvyko premjeras Algirdas Butkevičius, Europos Parlamento narys Bronius Ropė, Žemės ūkio ministerijos, Konsultavimo tarnybos, savivaldybių, kitų įstaigų vadovai, tarp jų ir mūsų rajono meras Juozas Bertašius bei kiti rajono žemės ūkio specialistai. Rajono vadovas džiaugėsi, kad du – Blockių ir Masevičių ūkiai – buvo viešai pagirti kaip pažangiausi ir perspektyviausi ūkiai visoje šalyje.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.