UAB „Lukšių tekstilė“ gavo nominaciją

luksiu tekstileiSpalio 29 d. Marijampolėje vyko devintasis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuotas renginys „Metų žvilgsnis 2015“. Renginio metu pagerbti geriausios regiono verslo įmonės.  
 
Nuotr. Šventiniame renginyje apdovanojimą atsiėmė UAB „Lukšių tekstilė“ direktorė Rima Bendorienė.
 
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo organizuotame renginyje „Metų žvilgsnis 2015“ dalyvavo Šakių rajono meras Juozas Bertašius, rajono verslo atstovai. Renginyje aptarta verslo situacija Marijampolėje, nauji iššūkiai Lietuvos verslui, taip pat vyko Marijampolės regiono verslo įmonių apdovanojimai. Nominaciją „Už sėkmingą verslumo iniciatyvą ir socialinę atsakomybę“ įteikta Rimos ir Sigito Bendorių UAB „Lukšių tekstilė“.

Renginio tikslas – skatinti verslo bendruomenę burtis į vieną šeimą. Verslui, mokslui, valdžiai dirbant kartu, pasak rūmų Marijampolės filialo atstovės Danos Liukinevičienės, galima pasiekti, kad regione gyventi būtų geriau.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.