Galimybė atsiskaityti kortele bus ir per muges?

Ne paslaptis, kad smulkiems prekeiviams dažnai neapsimoka aptarnauti klientų, norinčių atsiskaityti mokėjimo kortelėmis dėl nemažų mokesčių. Swedbank siūlo naują būdą, kuris leistų atsiskaityti ne grynais pinigais.  

Žmonėms patinka visur atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Swedbank atsiskaitymų rinkai siūlo naujovę ‒ optimalų atsiskaitymo kortele sprendimą smulkiam verslui – kortelių skaitytuvą išmaniajam telefonui.
 
Išmanusis terminalas – tai įrenginys, kurį naudodami smulkieji prekybininkai suteikia savo klientams atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis paslaugą. Išmanusis terminalas prijungiamas prie prekybininko turimo išmaniojo įrenginio „Bluetooth“ ryšiu. Prekybininkui telieka užtikrinti prieigą prie interneto. Terminalas yra mobilus ir tinka naudoti taksi, parodose ar klientų namuose (pvz., prekybos agentams). Sprendimas puikiai tinka įmonėms, kurios rečiau vykdo atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis (pvz., dalyvauja mugėse, miestų šventėse ir pan.).

Įsigiję išmanųjį skaitytuvą ir norėdami priimti atsiskaitymus kortelėmis, prekybininkai turi sudaryti su „Swedbank“ atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis paslaugos sutartį.

Išmanųjį terminalą galima naudoti bet kurioje vietoje. Investicija vienkartinė – įsigijus skaitytuvą nėra taikomi skaitytuvo nuomos ar įrengimo mokesčiai.  Terminalas suderinamas su „iOS“ ir „Android“ išmaniųjų įrenginių operacinėmis sistemomis.

Naudojimas nesudėtingas. Prekybininkas įveda sumą savo išmaniajame įrenginyje per „Swedbank“ programėlę. Klientas įdeda kortelę į išmanųjį terminalą ir surenka PIN kodą. Mokėjimas atliktas. Prekybininkas gali siųsti čekius klientui elektroniniu paštu ar SMS.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.